Akreditovaný kvalifikační kurz pro sanitáře

Termín:
14.1.2019 – 30.3.2019
Místo konání: Vysokomýtská nemocnice, Hradecká 167, 566 01 Vysoké Mýto

Forma: Dálkové studium – 2 – 3 dny týdně
Cena: 4.000,-- Kč (včetně 21% DPH)

Další informace:
  • Finanční úhrada kurzu musí být provedena před začátkem kurzu, a to dle pokynů, které účastník obdrží po zaslání vyplněné přihlášky
  • Akreditovaný kvalifikační kurz bude ukončen závěrečnou zkouškou a absolventovi bude vydáno Osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání - všeobecný sanitář

Bližší informace: Mgr. Eva Havlíková
Tel.: 465 467 216, 606 064 333