Akreditovaný kvalifikační kurz pro sanitáře

Termín zahájení kurzu:

23.9.2019 (délka kurzu cca 3 měsíce)
Místo konání:
Vysokomýtská nemocnice,
Hradecká 167, 566 01 Vysoké Mýto
Forma:
Dálkové studium – 2 dny v týdnu (teoretická část + praktická část)
Cena:
4.000,-- Kč

Maximální kapacita na kurzu je 15 účastníků.

Další informace:
  • Finanční úhrada kurzu musí být provedena před začátkem kurzu, a to dle pokynů, které účastník obdrží po zaslání vyplněné přihlášky
  • Akreditovaný kvalifikační kurz bude ukončen závěrečnou zkouškou a úspěšnému absolventovi bude vydáno Osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání - všeobecný sanitář

Bližší informace:
Mgr. Eva Havlíková