Zapojení do projektu "Ježíškova vnoučata"

logo VMN malVysokomýtská nemocnice se zapojila do projektu Českého rozhlasu, nazvaného Ježíškova vnoučata. Projekt propojuje lidi v domovech a ve zdravotnických zařízeních pro seniory s dárci, kteří se rozhodnou jim na vlastní náklady splnit přání nebo poskytnout věcný dar.

Dárce vybere přání (dárek nebo zážitek), které pacientovi splní nebo poskytne přihlášením na webové stránky www.jeziskovavnoucata.cz .
Projekt je určený pro pacienty, kteří jsou sami nebo za nimi příbuzní moc nejezdí, dále pro ty, kteří jsou smutní a potřebují potěšit tím, že o ně má někdo zájem.
Pokud byste měli jakýkoli dotaz neváhejte se obrátit na koordinátora projektu pro Vysokomýtskou nemocnici.

Pojďme společně znovu měnit životy lidí, kterým chybí zájem a pohlazení.

Mgr.Eva Havlíková – koordinátor projektu pro Vysokomýtskou nemocnici