Nově zrekonstruované prostory rehabilitace

Nově zrekonstruované prostory rehabilitace zlepší komfort pro pacienty i práci fyzioterapeutů.

Po dvouměsíčních úpravách místností nemocnice, které jsou využívány pro ambulantní rehabilitaci, jsme začátkem dubna do nových zmodernizovaných prostor přivítali první pacienty.

Stavební úpravy se týkaly prostor určených pro elektroléčbu, vodoléčbu a dvou individuálních cvičeben pro ambulantní pacienty.

Stísněné prostory, které byly dříve využívány pro fyzikální terapii a zároveň sloužily jako místnost pro příjem pacientů, byly rozšířeny a upraveny tak, že došlo k částečnému a nenásilnému oddělení obou místností. Zajistili jsme tím větší soukromí pacientům jak na terapii, tak i na příjmu.

V rámci rekonstrukce byly provedeny i nové povrchové úpravy podlah, stěn, obkladů a podhledů s moderním a účelovým osvětlením. Dbalo se také na moderně laděnou barevnost všech prostor.

V nově upravených prostorách jsou umístěny moderní přístroje pro elektroléčbu, magnetoterapii, ultrazvuk, laser, VAS a lymfatickou masáž. Dále nově zakoupené přístroje Rotren a rotoped na cvičení horních a dolních končetin a také přístroj na termoterapii včetně nosičů tepla s rašelinou.

Díky rekonstrukci můžeme našim klientům nabídnout veškeré služby rehabilitační péče v krásném a moderním prostředí a poskytnout jim tak větší komfort i soukromí.

Rekonstrukce také výrazně zlepšila pracovní podmínky fyzioterapeutů.

Za tým pracovníků rehabilitace Marcela Sobelová