Pardubický kraj zřídil, v rámci Strategie očkování v Pardubickém kraji, „Očkovací místo“ pro očkování proti onemocnění COVID-19 ve Vysokomýtské nemocnici. Provoz „Očkovacího místa“ byl ve  Vysokomýtské nemocnici zahájen 29. března 2021.
Očkovací místo je umístěno v budově nemocnice na ulici Hradecká 167. Vstup je vedlejším vchodem, z parkoviště na Vraclavské ulici. Pro imobilní pacienty je očkovací místo přístupné přes recepci nemocnice (hlavní vchod).

Více informací k očkovacímu místu ZDE

Poděkování za pomoc při šití roušek

Jménem všech zaměstnanců Vysokomýtské nemocnice děkuji firmám a dobrovolníkům,  kteří se zapojili a vyslyšeli výzvu o pomoc při šití ochranných roušek pro zdravotníky nemocnice.

Po zveřejnění výzvy, se téměř okamžitě ozývali dobrovolníci s nabídkou nově ušitých roušek. Ve velmi krátké době, za necelý týden, se tak podařilo zajistit dostatečné množství roušek pro všechny zaměstnance nemocnice.

Vysokomýtská nemocnice si nesmírně váží této bezprostřední vlny solidarity, kterou naše prosba vyvolala.
Všem Vám, kteří jste nám pomohli, patří VELKÉ DÍKY. Vámi ušité roušky slouží na správném místě.

Ing. Josef Pejchl
ředitel nemocnice