tel. číslo  465 467 211   

VYSOKOMÝTSKÁ NEMOCNICE p.o.

 

JEDNODENNÍ CHIRURGIE

ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

AMBULANCE

 
 

REHABILITACE

RADIOLOGIE

DOPLŇKOVÉ
SLUŽBY

 
 
    Pardubický kraj zřídil, v rámci Strategie očkování v Pardubickém kraji, „Očkovací místo“ pro očkování proti onemocnění COVID-19 ve Vysokomýtské nemocnici. Provoz „Očkovacího místa“ byl ve  Vysokomýtské nemocnici zahájen 29. března 2021.
Očkovací místo je umístěno v budově nemocnice na ulici Hradecká 167. Vstup je vedlejším vchodem, z parkoviště na Vraclavské ulici. Pro imobilní pacienty je očkovací místo přístupné přes recepci nemocnice (hlavní vchod).

     Více informací k očkovacímu místu ZDE 

Anesteziologická ambulance

Anesteziologická ambulance - 465 467 287 - pouze pátek
nachází se v přízemí hlavní nemocnice (Hradecká ulice)


Ordinující lékař:  
MUDr. Ruslana Svatošová,  tel. 465 467 287, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sestra:  
Jana Steklíková


Ordinační hodiny:

dle domluvy

Anesteziologická ambulance má za cíl připravit klienta na operační výkon prováděný v anestezii v režinu jednodenní chirurgie.Tato příprava spočívá ve zhodnocení rizik anestezie pro klienta a zvolí se vhodný typ anestezie, případně se doplní další vyšetření.
Klient přichází do anest. ambulance s vyšetřením od interního lékaře, u osob mladších 40 let a zdravých stačí vyšetření praktickým lékařem. Na základě všech dostupných vyšetření je klient informovám o nejvhodnějším způsobu podání anestezie a je s ním sepsán "Informovaný souhlas pacienta s podáním anestezie".

KE STAŽENÍ  
   
Souhlas s podáním anestézie