tel. číslo  465 467 211   

VYSOKOMÝTSKÁ NEMOCNICE p.o.

 

JEDNODENNÍ CHIRURGIE

ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

AMBULANCE

 
 

REHABILITACE

RADIOLOGIE

DOPLŇKOVÉ
SLUŽBY

 

Očkovací místo dočasně uzavírá provoz


Očkovací místo ve Vysokomýtské nemocnice přechází od 1. září 2021 do režimu „Záložního očkovacího místa“. To znamená, že se od 1. září 2021 se ve Vysokomýtské nemocnici neočkuje s tím, že bude-li potřeba očkovat (zvýšený zájem o očkování, případně třetí očkování), bude očkovací místo znovu otevřeno. O opětovném otevření budeme informovat na webových stránkách nemocnice a Města Vysokého Mýta.
Zájemci o očkování se, v době dočasného uzavření OČM, mohou obracet na nejbližší očkovací místa, to je v Litomyšlské nemocnici, v Orlickoústecké nemocnici, v Chrudimské nemocnici.
Bližší informace o očkovacích místech v Pardubickém kraji - https://www.pardubickykraj.cz/ockovani

Děkujeme za pochopení
Vysokomýtská nemocnice

Anesteziologická ambulance

Anesteziologická ambulance - 465 467 287 - pouze pátek
nachází se v přízemí hlavní nemocnice (Hradecká ulice)


Ordinující lékař:  
MUDr. Ruslana Svatošová,  tel. 465 467 287, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sestra:  
Jana Steklíková


Ordinační hodiny:

dle domluvy

Anesteziologická ambulance má za cíl připravit klienta na operační výkon prováděný v anestezii v režinu jednodenní chirurgie.Tato příprava spočívá ve zhodnocení rizik anestezie pro klienta a zvolí se vhodný typ anestezie, případně se doplní další vyšetření.
Klient přichází do anest. ambulance s vyšetřením od interního lékaře, u osob mladších 40 let a zdravých stačí vyšetření praktickým lékařem. Na základě všech dostupných vyšetření je klient informovám o nejvhodnějším způsobu podání anestezie a je s ním sepsán "Informovaný souhlas pacienta s podáním anestezie".

KE STAŽENÍ  
   
Souhlas s podáním anestézie