SLADKÝ BAR je nabídka pro naše pacienty

Nabídku „Sladkého baru“ využívají pacienti ve chvíli, kdy dostanou chuť na něco sladkého a v nočním stolku v dané chvíli nic není……..
nebo sladký bar může posloužit jako cíl cesty při trénování chůze s fyzioterapeutem.

Otevírací doba: NON STOP

Kdo má klíče? Sestřička, která má službu.

Kdo rozhodne o tom, jestli pacient ke své dietě může dostat oplatek, čokoládu, perník, tyčinku atd.? Sestřička, která má pacienta na starost.

A co diabetici? Na ně také myslíme a máme DIA výrobky.

A kolik to pacienta stojí? NIC. Sladkost je dárek od nás pro lepší náladu a radost.

IMG 20230425 WA0001