tel. číslo  465 467 211   

VYSOKOMÝTSKÁ NEMOCNICE p.o.

 

JEDNODENNÍ CHIRURGIE

ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

AMBULANCE

 
 

REHABILITACE

RADIOLOGIE

DOPLŇKOVÉ
SLUŽBY

 

Očkovací místo dočasně uzavírá provoz


Očkovací místo ve Vysokomýtské nemocnice přechází od 1. září 2021 do režimu „Záložního očkovacího místa“. To znamená, že se od 1. září 2021 se ve Vysokomýtské nemocnici neočkuje s tím, že bude-li potřeba očkovat (zvýšený zájem o očkování, případně třetí očkování), bude očkovací místo znovu otevřeno. O opětovném otevření budeme informovat na webových stránkách nemocnice a Města Vysokého Mýta.
Zájemci o očkování se, v době dočasného uzavření OČM, mohou obracet na nejbližší očkovací místa, to je v Litomyšlské nemocnici, v Orlickoústecké nemocnici, v Chrudimské nemocnici.
Bližší informace o očkovacích místech v Pardubickém kraji - https://www.pardubickykraj.cz/ockovani

Děkujeme za pochopení
Vysokomýtská nemocnice
Žádost o pořízení výpisů nebo kopií zdravotnické dokumentace, žádost o vyhledání hodiny narození ze zdravotnické dokumentace vedené o pacientovi mohou podat:
 • pacient nebo jeho zákonný zástupce
 • osoby určené pacientem, uvedené ve zdravotnické dokumentace

Postup při podání žádosti:

 • žádosti přijímá náměstek pro řízení kvality Mgr. Eva Havlíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 465 467 216
 • žádost může být podána:
  • osobně - žadatel vyplní formulář - viz příloha formulář. Na termínu předání kopie dokumentace se žadatel domluví přímo s náměstkem pro řízení kvality. Kopie dokumentace je žadateli předána do vlastních rukou po předložení občanského průkazu a po zaplacení manipulačního poplatku na pokladně nemocnice.
  • písemnou formou – žadatel zašle vyplněný formulář, na němž musí být úředně ověřený podpis žadatele. Následně se nám. pro řízení kvality telefonicky spojí s žadatelem. Kopie dokumentace je po zaplacení manipulačního poplatku (složenkou, elektronicky) žadateli zaslána prostřednictvím České pošty – formou dopisu do vlastních rukou.
 • úhrada za služby – pořízení výpisu nebo kopie zdravotnické dokumentace pacienta zdravotnickým zařízení, se řídí dle platného ceníku Vysokomýtské nemocnice 
 • žádosti jsou archivovány u náměstka pro řízení kvality
 • výpis nebo kopie zdravotnické dokumentace pacienta bude Vysokomýtskou nemocnicí žadateli předána/zaslána do 30 dnů od podání žádosti

Formulář – žádost o nahlížení do zdravotnické dokumentace, pořizování jejích výpisů nebo kopií


Výroční zpráva o poskytování informací...