tel. číslo  465 467 211   

VYSOKOMÝTSKÁ NEMOCNICE p.o.

 

JEDNODENNÍ CHIRURGIE

ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

AMBULANCE

 
 

REHABILITACE

RADIOLOGIE

DOPLŇKOVÉ
SLUŽBY

 
 
    Pardubický kraj zřídil, v rámci Strategie očkování v Pardubickém kraji, „Očkovací místo“ pro očkování proti onemocnění COVID-19 ve Vysokomýtské nemocnici. Provoz „Očkovacího místa“ byl ve  Vysokomýtské nemocnici zahájen 29. března 2021.
Očkovací místo je umístěno v budově nemocnice na ulici Hradecká 167. Vstup je vedlejším vchodem, z parkoviště na Vraclavské ulici. Pro imobilní pacienty je očkovací místo přístupné přes recepci nemocnice (hlavní vchod).

     Více informací k očkovacímu místu ZDE 
Nedílnou součástí zdravotních služeb je strava, podávaná našim pacientům. Na její kvalitu dohlíží  Stravovací komise, která je poradním orgánem ředitele Vysokomýtské nemocnice. Členové komise provádějí pravidelná šetření a kontroly dodávané stravy, kontrolují podávání stravy přímo na  odděleních. Komise se schází pravidelně, vždy 1x za tři měsíce, nebo aktuálně, v případě nutnosti. Na svých poradách se zabývá i podněty a připomínkami ke stravě od našich pacientů a jejich blízkých. Tyto podněty jsou pro nás velmi důležité.
Pokud  chcete vyjádřit svůj názor, připomínku či podnět ke kvalitě stravy podávané ve Vysokomýtské nemocnici, napište nám: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za spolupráci

vedení Vysokomýtské nemocnice