tel. číslo  465 467 211   

VYSOKOMÝTSKÁ NEMOCNICE p.o.

 

JEDNODENNÍ CHIRURGIE

ODDĚLENÍ NÁSLEDNÉ PÉČE

AMBULANCE

 
 

REHABILITACE

RADIOLOGIE

DOPLŇKOVÉ
SLUŽBY

 

Očkovací místo dočasně uzavírá provoz


Očkovací místo ve Vysokomýtské nemocnice přechází od 1. září 2021 do režimu „Záložního očkovacího místa“. To znamená, že se od 1. září 2021 se ve Vysokomýtské nemocnici neočkuje s tím, že bude-li potřeba očkovat (zvýšený zájem o očkování, případně třetí očkování), bude očkovací místo znovu otevřeno. O opětovném otevření budeme informovat na webových stránkách nemocnice a Města Vysokého Mýta.
Zájemci o očkování se, v době dočasného uzavření OČM, mohou obracet na nejbližší očkovací místa, to je v Litomyšlské nemocnici, v Orlickoústecké nemocnici, v Chrudimské nemocnici.
Bližší informace o očkovacích místech v Pardubickém kraji - https://www.pardubickykraj.cz/ockovani

Děkujeme za pochopení
Vysokomýtská nemocnice
Nedílnou součástí zdravotních služeb je strava, podávaná našim pacientům. Na její kvalitu dohlíží  Stravovací komise, která je poradním orgánem ředitele Vysokomýtské nemocnice. Členové komise provádějí pravidelná šetření a kontroly dodávané stravy, kontrolují podávání stravy přímo na  odděleních. Komise se schází pravidelně, vždy 1x za tři měsíce, nebo aktuálně, v případě nutnosti. Na svých poradách se zabývá i podněty a připomínkami ke stravě od našich pacientů a jejich blízkých. Tyto podněty jsou pro nás velmi důležité.
Pokud  chcete vyjádřit svůj názor, připomínku či podnět ke kvalitě stravy podávané ve Vysokomýtské nemocnici, napište nám: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za spolupráci

vedení Vysokomýtské nemocnice