Kurzy a semináře

Vysokomýtská nemocnice otevírá akreditovaného kvalifikačního kurzu pro sanitáře.

Termín zahájení:              14.5.2024

Místo konání:                     Vysokomýtská nemocnice, Hradecká 167, 566 01 Vysoké Mýto

Forma:                               Dálkové studium – 2 dny v týdnu – úterý a čtvrtek (teoretická část + praktická část)

Cena:                                 5.000,-- Kč

Maximální kapacita na kurzu je 15 účastníků, minimální pro otevření kurzu je 12 účastníků.

Bližší informace:           Mgr. Eva Havlíková

Tel.: 465 467 216, 606 064 333